درباره ما

گروه فنی مهندسی بُعد سوم در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید قطعات صنعتی آغاز نمود و به سرعت به یکی از پیشتازان طراحی و تولید قالبهای صنعتی در اصفهان تبدیل گردید. این گروه با بهره گیری از مهندسان مجرب و تکنسینهای فنی و همچنین ماشین آلات پیشرفته صنعتی همچون اسکن سه بعدی، پرینت سه بعدی ، فرز cnc اقدام به طراحی و تولید قطعات صنعتی با کیفیت بالا نموده است.

این مجموعه در راستای خودکفایی کشور در تولید داخلی قطعات اقدام به تولید و توزیع قطعات خودرو با برند آبتین پارت نموده است.

این مجموعه تلاش کرده است با ایجاد هولدینگ تولیدکنندگان مختلف قطعات خودرو قطعات با کیفیت و قیمت مناسب را ارائه نماید. به منظور بهبود کیفیت قطعات تولیدی این مجموعه تلاش میکند کلیه مراحل تولید را با بهره گیری از روشهای مهندسی و ماشین آلات پیشرفته cnc انجام دهد.

همچنین در تولید قطعات از مواد اولیه باکیفیت و مطابق با استاندارد استفاده میگردد.تا محصولی درخور شما مشتریان گرامی تولید گردد.در نهایت مراحل تولید محصولات به دقت رصد میشود و تستهای عملکردی قطعه مورد نظر انجام میگیرد ، تا قطعه ای بدون نقص به دست مصرف کننده برسد.